Jak si vybrat anální kolíky

Anální kolíky jsou dnes již tak běžnou záležitostí, že jich na trhu najdete tolik druhů, až vám budou oči přecházet. Vybrat si můžete z análních kolíků vyrobených z různých materiálů a také z různých barevných možností.

Co se týká samotných materiálů, tak tím ideálním se stal zejména silikon, který je velmi příjemnou látkou, zvláště co se údržby týče. Pokud si pořídíte anální kolíky z umělé hmoty, která je tvrzená, tak budou sice mnohdy ne úplně ideálně pohodlné, ale zato pevné. Samotného pocitu plnosti byste při dobrém použití kolíku měli bez problémů docílit.

U výběru análního kolíku pochopitelně také bude záležet na vašich financích. Stejně jako když jdete kupovat třeba takové erotické prádlo, tak záleží na tom, zda-li si koupíte luxusní anebo jenom obyčejné. Pokud sáhnete po klasickém análním kolíku, tak vás bude stát kolem 200 korun. Koupit se dají nicméně také anální kolíky, které mohou stát přes 2 000 korun. Jedná se ale o velmi luxusní zboží, které je velmi říjené z hlediska jeho použití.

Velmi zajímavou volbou jsou třeba nafukovací anální kolíky . Ty jsou vynikající zejména z toho hlediska, ze jsou schopny se vám naprosto přizpůsobit na míru. Co se týká samotných milostných pozic, tak se zkuste vyvarovat milování zezadu, jelikož při něm dochází k poměrně hluboké penetraci, a při použití análního kolíku to není úplně ideální.

Pokud bychom měli poradit ideální pozici, tak si užijte zejména misionářskou polohu. U této polohy lze najít ten správný sklon penisu a určit si hloubku samotného průniku. Popravdě při milování s análním kolíkem je třeba neustále zkoušet, až si najdete tu opravdu pravou pozici, která bude představovat nejlepší stimulaci.Comments are closed.