Sexuální hrátky mohou mít různou podobu od těch klasických až po méně klasické. Anální styk patří k těm méně využívaným v heterosexuálním partnerském vztahu. Může to mít mnoho důvodů. Obvykle odmítá žena a to především z hygienických důvodů. I anální styk ale může mít něco do sebe, zejména při dodržení základních pravidel a pro někoho je tento styk dokonce velice příjemný. Proto se prodávají i speciální anální kolíky, které jsou určeny jako doplněk pro toto intimní skotačení, nebo také anální vibrátory.

 

U análního styku je třeba dbát především na hygienu. Dodržovat pravidla, především to, že muž by měl mít na paměti své zdraví a mít na sobě kondom. Pro ještě větší komfort je ale vhodné, aby si žena dopřála klystýr, pak si mohou být oba partneři zcela jistí, že nedojde k žádným nepříjemným nehodám. Anální kolíky vám prodá každý dobrý sex shop Praha, takže si pak tyto hrátky můžete společně vyzkoušet.

 

Kromě toho se ovšem prodávají také speciální anální kuličky, které fungují na podobném principu a dají se podobně jako kolíky použít především k pomalému roztáhnutí řitního otvoru, který se jinak automaticky stahuje a brání se průniku cizích předmětů dovnitř. Samozřejmostí by mělo být také použití lubrikačního gelu.Comments are closed.