Několik rad, jak správně používat anální kolíky

Spousta lidí se poměrně hodně bojí používat různé erotické pomůcky v domnění, že dělají něco špatného a nepřirozeného. Je to naprostý nesmysl, jelikož nedělají nic špatného.

Vždyť stejně tak tomu bylo do dob nedávných i se samotnou onanií, kdy si lidé mysleli, že onanování je něco sprostého a nepřirozeného. Dnes již víme, že onanie je v podstatě zdravou záležitostí a každý si může onanovat jak často chce, aniž by ho někdo za tuto činnost odsuzoval. Sex se samotným análním kolíkem zní malinko exoticky, ale opak je pravdou. Pokud nic jednoduše nezkusíte, tak také nic nového nezažijete.

První radou, jak si užívat sex s análním kolíkem, je relaxace. Určitě byste před samotnými hrátkami měli navodit naprosto ideální atmosféru, která by neměla být rozhozena žádnými rušivými elementy. Klidně si před samotným zavedením kolíku dejte horkou vanu anebo si zacvičte. Než si zavedete samotný anální kolík, tak si klidně anální otvor roztáhněte pomocí prstů. Ničeho se také určitě nebojte, jelikož použití análního kolíku není nikterak bolestivé, pokud použijete dostatečné množství lubrikačního gelu. Jinak si také hleďte toho, abyste použili opravdu kvalitní anální kolík.

Velmi důležitou součástí použití análního kolíku je bezesporu právě lubrikace. Bohužel, oblast řitního otvoru není schopna produkovat žádnou tekutinu, a tak je lubrikační gel samozřejmostí.

Velmi důležitou součástí zavádění análního kolíku ve dvou lidech je bezesporu komunikace. Pokud se rozhodnete, že si necháte zavést anální kolík druhou osobou, tak byste jí měli bezvýhradně věřit. Jedná se o záležitost natolik intimní, že je třeba velmi dobré komunikace.Comments are closed.